(52) 342 15 65
lub 52 320 40 30

Terminy realizacji

Dla prawie wszystkich zamówień termin realizacji to 2-3 dni robocze. Gdy zamówienie przypada na zimowy szczyt zakupowy (październik-listopad i część grudnia) oraz wiosenny (marzec-kwiecień), oczekiwanie na dostarczenie towaru może się wydłużyć o 1 dzień. Wynika to głównie z możliwości przeładunkowych firm kurierskich. Warto też napisać, że znakomitą większość zamówień zamykamy w ciągu jednej doby roboczej, a 3-4 dni oczekiwania zarezerwowane jest dla nielicznych i szczególnych zamówień, które np. wymagają importowania towarów z zagranicy.

Jeżeli z jakiegoś powodu nasza graniczna wartość 4 dni roboczych miałaby zostać przekroczona, zostaniecie Państwo o tym powiadomieni. Dołożymy również starań, by podany przez nas nowy termin dostawy był jak najbliższy i jak najdokładniejszy. Kontakt z naszej strony nastapi także wóczas, gdy otrzymamy informację o nieplanowanym opóźnieniu doręczenia z winy firmy kurierskiej.

Zależy nam na tym, byście mieli Państwo jak najpełniejszą informację o dacie i terminie dostaw, dlatego szczegóły te wysyłamy Państwu w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia, a także w kolejnej, kiedy towar jest Państwu wysyłany.

Doręczanie przesyłek odbywa się głównie z udziałem firmy kurierskiej DPD, a akumulatory ołowiowe transportuje dla nas firma Pekaes. Kurierzy doręczają paczki w godzinach 9.00 - 16.00 każdego dnia roboczego, choć istnieje zastrzeżenie, że dostawa do osób prywatnych może mieć miejsce nawet do godziny 20.00 (nie dotyczy to płatnej usługi z dostawą w sobotę, kiedy to doręczenia paczek są do godziny 12.00). Ale z doświadczenia wiemy, że prawie wszyscy nasi Klienci otrzymują zamawiany towar w godzinach 9.00 - 15.00.

Zachęcamy do korzystania z wysyłanych e-mailowo informacji na temat Państwa przesyłek. Nie mamy możliwości określenia dokładnej godziny przyjazdu kuriera, dlatego warto sprawdzić samemu status przesyłki albo zadzwonić na infolinię firmy spedycyjnej w celu uzyskania większej ilości informacji.